Scene a Emo

Sideways Scene hair

10. ledna 2011 v 13:27 | *NuJkInA*vypadá to vážně dokonale :) tak tohle je scene hair trochu jinak ... :D

Náramky 001

13. února 2010 v 8:20 | *NuJkInA*
ClííCK NA c.č

Scene = naušky 001

13. února 2010 v 7:50 | *NuJkInA*
Ty jsou prostě kusowííí!!!!

zdroj :zdrojík pro TEBE :

Scene = styl 001

13. února 2010 v 7:40 | *NuJkInA*
[shutter-my-shades]


Hezký co??? no tak napište co se vám na tom líbí a co ne ju??? protože chcu být SCENE a tak mi musíte poradit!!!

¨Scene fotky 001

6. února 2010 v 9:25 | *NuJkInA*
Scene girls 01 Scene girls 02 Scene girls 03 Scene girls 04 Scene girls 05 Scene girls 06 Scene girls 07 Scene girls 08 Scene girls 09

Scene = hair

6. února 2010 v 9:21 | *NuJkInA*
 • Barevné sponky :) Klidně jedna, dvě, nebo víc, v nejrůznějších barvách a s detaily, jako jsou postavičky z anime seriálů, nebo oblíbené růžové Hello Kitty sponky.
 • Spolu se sponkami, nebo klidně místo sponek, si můžete do vlasů dát nějakou veselou mašli nebo šátek.
 • Pro scene hair je také typická patka, ale ne jako u ema přes oči, musí být vidět váš pracně udělaný make-up.
 • Scene účesy poznáte také podle toho, že dole jsou naprosto narovnané pomocí žehličky, zatímco nahoře jsou lehce natupírované.
 • Je vcelku jedno jakou barvu účesu nosíte, viděla jsem modrou, růžovou, fialovou… Ale nejvíce oblíbené jsou určitě blond, černé a hnědé vlasy. Blondýnky mají často obarvené proužky vlasů, a vypadá to suprově.
 • Spousta laku, aby účes zůstal co nejdéle v podobě, které chcete :)


Scene styl = od pasu nahoru

5. února 2010 v 19:42 | *NuJkInA*

Scene poznáš podle barevného trika s ulítlým potiskem - nejlepší jsou jména a loga kapel, anime postavičky (postavičky z japonských kreslených seriálů), dinosauři, roboti, různá komiksově laděná zvířátka atd. Trika můžou být ale klidně pruhovaná nebo puntíkovaná, opět záleží jen na tobě. A co na krk? Třeba obrovské korále nebo nějaký výrazný přívěsek - letí motýli :)
Scene tričko 01Scene tričko 03

Scene styl = nohy

4. února 2010 v 19:30 | *NuJkInA*
Rozdělím to na dvě části - scene girls a scene boys. Scene queens nejčastěji nosí krátké sukně (látkové, jeans, je to jedno) a k nim legíny nebo barevné podkolenky. K tomu si vezmou nějaký barevný pásek s výraznou přeskou a je to. Vyjímkou nejsou ani punk pyramidové pásky a skate tříčtvrťáky, je to prostě o vkusu. Kluci těsné kalhoty, můžou být i holčičí, a nejen černou barvu :) Plus nezapomeňte na doplňky, třeba placky oblíbených kapel

Scene pásekScene sukně


TY TĚSNÉ KALHOTY NEJEN PRO HOLKY!!!!! A NA VÍC SE NAZÝVAJÍ ROURY!!!

Scene kids = čo to je??

4. února 2010 v 18:26 | *NuJkInA*
Tento článek bych chtěla věnovat těm, kteří se zde ocitli úplnou náhodou, a absolutně netuší, kdo že to ti scene kids jsou. Určitě jste se někdy na internetu setkali s fotkami krásných holek a kluků s výrazným nalíčením a pestrým, barevným oblečením. Tak přesně to jsou oni, scene kids. Mnozí si je sice pletou s emo kids, ale myslím, že po přečtení tohoto blogu vám bude jasné, jak se celá věc má. Těžko hledat, kde mají scene kids svou historii a původ, někdo tvrdí že v U.S.A. s rozvojem Myspace a podobných stránek, kdy prostě radost zvítězila nas smutkem a styl nad pózou, a někdo prostě scene vytvořil. Někdo zas tvrdí, že scene má původ v Japonsku, čemuž by napovídala i obliba anime seriálů, ale těžko hádat. Samotnou by mně to docela zajímalo, pokud o tom víte víc, dejte mi vědět, třeba se tu ještě rozepíšu :).
//<![CDATA[ <!-- google_ad_client = "pub-7318133673210003"; google_ad_slot = "4097273621"; google_ad_width = 468; google_ad_height = 60; //--> //]]>
Scene girl 07Scene girl 08Scene girl 09 //<![CDATA[ google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad); //]]>

Scene = make-upa piercing

4. února 2010 v 17:04 | NiCooLka


Ještě než se vrhnu na popis toho, jak má vypadat správný scene make-up, ráda bych se zmínila také o piercingu. Mnoho scene girls i boys nosí piercingy, nejčastěji ve rtu, ale klidně v obočí, nebo holky třeba malé pecky nad rtem. Hodně oblíbené jsou také tunely (fleshe) a plugy v uchu, což já osobně miluju. Výhoda je v tom, že se dnes dělají i silikonové tunely nejrůznějších barev, nejen ocelové stříbrné a černé, takže můžete volit různé barevné kombinace.


NENÍ TO NUTNÉ MÍT PIERCING A FLESHE!!!!!


A teď konečně k tomu make-upu :) Pro scene make-up jsou typické silné oční linky a výrazné oční stíny, tak jak to vidíte na většině fotek. Jaké barvy vyberete je jenom na vás, pro linky jsou oblíbené černá nebo modrá, pro stíny jakákoliv, ale hlavně výrazná. Řasenku můžete zvolit také jakoukoliv, hodně scene girls dokonce používá výrazné umělé řasy. Líčení bych v podstatě přirovnala k tomu, které znáte z emo stylu, je to hodně podobné, stačí vlastní fantazie :) Na závěr přidávám povedené videjko z youtube, takhle nějak to má vypadat. Krásná scene girl, že?


Scene oblečení = úvod

4. února 2010 v 16:23 | *NuJkInA*
Tak na tomhle tématu se vyžiju. Ať si kdo tvrdí co chce, podle mě se stejně většina lidí stala scene jenom a jednoduše proto, že se jim to líbí. A proč taky ne, neznám kluka kterému by se scene holky nelíbili. Scene kids prostě vypadají úžasně, a aby člověk vypadal úžasně, nemusí depkařit a řezat si žíly (jo, emoušové se mi taky líbí, ale všichni to jsou pozéři). Stejně jako jakýkoliv jiný styl má i scene svojí modní tvář, mnoho lidí se proto stalo scene právě kvůli tomu, a já je nehodlám odsuzovat.

pak to proberem!!! botičky a tak!!!!

Scene styl = musíš to vědět bez toho to nejde

4. února 2010 v 16:06 | *NuJkInA*
Nejprve bych vám chtěla vysvětlit, co to vůbec znamená Scene. Scene (mnoho lidí to neví, čtěte "sín") se v mnohém podobá emu, ale přesto je dost odlišné. Asi největší rozdíl je v tom, že scene kids jsou narozdíl od emařů veselí a sebevědomí. Neutápí se v depresích, ale milují život, nenosí pouze černobílé kombinace oblečení, ale naopak barevné a výstřední, se šílenými kombinacemi. Jako je emo typické svou černou patkou, scene stoprocentně poznáte podle co nejbarevnějšího a nejneobvyklejšího účesu. Dalším z rozdílů je i hudební vkus. Mnoho ze scene queens a scene kings poslouchají hardcore nebo punk, vyjímkou ale není ani metal, nebo rap. Prostě naprostá svoboda výběru, poslouchejte si co chcete, buďte sví a hlavně nekopírujte a nepodřizujte se ostatním! Scene také často chodí na nejrůznější koncerty, a to nejen na ty velké, ale hlavně do klubů.


Mezi scene kids, a to je jedna z věcí společná s emem (předně však vycházející z hudební scény), je velmi rozšířené vegetariánství, a také náklonnost k SxE, což ve skratce znamená "nepij, nekuř, nefetuj a neměň pořád partnery". Více se dozvíte v podrobném článku o Straight Edge. Btw, scene kids můžete mimojiné poznat také podle slovníku, ale k tomuhle já se moc nepřikláním. Všude čtu, jak scene lidi poznáte podle slov "rawrrr" a "bang bang", ale kdyby to všichni hned používali, tak nevím jestli je to moc originální. A o originalitě je scene především, to si radši vymyslete slova vlastní :).

Scene girl 06Scene girl 05Scene girl 04

Jak být SCENE!!!!!

4. února 2010 v 16:01 | NiCooLka
 • oblékej se výstředně - scene nosí barevná trika s vtipným potiskem (třeba Hello Kitty) nebo potiskem oblíbené kapely, krátké sukně, pro kluky těsné kalhoty a uplé triko.


 • scene mají šílený účes, jakékoliv barvy, do vlasů si dej barevné, veselé sponky.


 • nechej si udělat piercing, třeba ve rtu, tunel do ucha, nebo prostě tam, kde se ti to líbí.

 • buď přátelská k lidem, buď středem pozornosti, scene má hodně přátel. Někde jsem četla s
každým se objímej, ale to mi přijde jako hloupost a přetvářka.


 • choď na koncerty, poslouchej co chceš - punkrock, indie, rap, metal…

 • udělěj si profily na internetu, třeba na Myspace a nalákej na ně co nejvíce lidí, povídej si s ostatními scene kids, vyměňuj si svoje scene fotky atd. Je toho spousta, mnoho scene girls se stalo na internetu opravdu slavnými.

 • scene netvrdí že jsou scene, scene jsou prostě sví

 • buď svá/svůj a bav se - buď scene!

DĚCKÁÁÁ ALE TOHLE VŠE DODRŽOVAT NEMUSÍTE!! TŘEBA NE TEN PIERCING ALE TŘEBNA TO DOLADIT HODNĚ NÁUŠKAMA A TÁÁK


JÁ CHCI BÝT SCENE A BUDU!!!!!
 
 

Reklama