My Diary

¨Děckáá je to na houby

2. dubna 2010 v 12:20 | *NuJkInA*
faggfgadfgfdg

Novinky mého blogu a mě!

1. dubna 2010 v 18:31 | *NuJkInA*

Novinka 1. Budu mít asi new dess od Sáry . Nastaví mi ho Majuška tak se těšte!!

Novinka 2. CHcu být jinačíííí ... těšte se!


A ted velký díky..... Máji!!!

Máji ty mě vždycky podržíš a podpoříš a nikdy si mě nepodrazila!! Mám tě moc ráda a nikdy o Tebe nechci příjt ! Jsi moje všechno !!  DOufám že to tak cítíš stejně a budu se těšit až ti to sundaj ... rozjedem to ve velkým!! Díky moc za všechno!!! Moc tě Miluju!!!!  


                                                                        Tvoja NikUšKa

vyhoDocení SB!!!

31. března 2010 v 19:07 | *NuJkInA*
Takže jste mě pěkně naštvali!!! jako přihlásili se jen:

lidusqa666

 terkakopecna

Cr@Zy M@ju§HQ@

Opravdu jste mě zklamali a doufám že se budete snažit to vžehlit protože se sváma loučím a napíšu některým Affs že se s nimi loučím a jestli chcou tak at napíšou jestli furt být SB nechcou . NECHALA JSEM TAM J U L ! N K A  PROTOŽE MI O TOM ŘÍKALA A NA COMPL NEMŮŽE , JE TO OPRAVDU SUPER AFFKO NECHC PŘÍJT , Andrejka¨JE TO MÁ MLADŠÍ SÉGRA ...... POCHOPTE A VŠE .... ZKLAMALA MĚ LINDUŠKA KTERÁ SE NEJPRVE PŘIHLÁSILA A PAK NE.... NO NWM CO SI O  TOM MÁM MYSLET . KDO CHCE BÝT AFFKO TAK NAPIŠTE!!!
Děckááá jako jste mě fakt zklamali ! Čekala jsem větší zájem teda! No nic kdo měl pozastávko tak napišteee ju? tak joo pp a jdu si Vás smazat !

jOOO A NĚKTERÝ SI TAM NECHÁM ALE PŘÍŠTĚ MÁTE SMŮŮŮLU!!!!

VYhodnocení SB = zklamaní + pomsta

29. března 2010 v 15:21 | *NuJkInA*
TAkže zlatíčka.... to že se nezapíšete je jaksi váš problém ale aby se jen zapsali tři lidi tak to je dost silný kafe!!!TAkže jste se na mě doslova vykašlali !!!! TAkže máte jaksi smůlu já nebudu nic opakovat třikrát!!!! Dvakrát jo....

Takže požaduju abyste se všichni zapsali aji ti co se zapsali!!!! Jinak máte smůlu!!!!

Zapsali se : Majuška , lili a  TErda a těm děkuju ae smůla .......

Takže přihlášky

Přezdívka:
Blog:
Proč chceš být SB :
KDyž ses nezapsala tak mi řekni proč:


NAZDAR!!

P.S. je to do večera!!!! do 29.3. 20.00!!!!

Téma týdne : Škola!!!! jukejte!!!

25. března 2010 v 19:21 | *NuJkInA*
Takže .... řekla jsem si že o tomhle tématu napíšu protože mi je blízké.... no takže jdem na to!

Pod pojmem ŠKOLA se mi vybaví dvě věci které řadím do dvou skupin a to kamarádi a muka.
Ty dvě skupiny jsou negativní a pozitivní ... mezi pozitivní řadím friends , trapásky , lásk ya to co bych bez školy nebyla .... neměla bych kamarády , žádný kluky ... žádnej život!
Mezi ty negativa patří učení , testy , učitelé a někteří lidi ....ti učitelé nejsou tak hrozní jen toho chtějí moc

Dál .... CLiK na C.Č.!!!!


Tak kde jsem skončila.... aha ty negativa....

Učení je hrůza! Fakt! Ale musím to brát tak že když se nebudu učit tak budu mít špatný známky a potom budu mít průšvih doma... což moc super není .... ale nedělám to kvůli mamce a tatkovi ale kvůli SOBĚ!!! Byla bych blbá a to být nechcu !

Testy jsou na houby protože když mi něco jde a mám test tak to napíšu špatně protože jsem nervozní  a tak nemůžu napsat ani nˇ !!! Podle mě by nás měli spíš zkoušet než psát testy ... no pro mě je to vyhovující můžu to obkecat ale ti co moc nemluví .... tak pro ně je lepší to napsat....

Učitelé jsou někdy dost hrozní protože nám to někdy nechcou vysvětlit a chcou toho moc!! nevím jak vy ale mě to nejde!§

Někteří lidi jsou blbci protože mě furt nadávaj a někdy to zavání i šikanou ale tohle já neřeším.... mě nic nerozhodí .... takže jsem v klííídu

Ty pozitiva miluju!!!! tohle jsou věci který zbožnuju i ty trapásky!!!! fakt I Lowe You!!!

Asi to číst nebudete tak skončím

Dobré ránkoooo

21. března 2010 v 8:25 | *NuJkInA*
Dobré ráno! Jak pak jste se vyspinkali ? Já do růžova i když podle avatarku je to do fialova. Mám pro AFFS novinku : protože na mě některý SB s prominutí úplně kašlou a byli to dost dobrý Sb tak prosím aby mě chodili obíhat jinak automaticky mažu..... něchcu dělat nějaký třídění sem ho dělala myslím před měsícem .... pak mi toho je líto a tak.... no takže jestli chcete být Sb tak mě navšivte!! SB KTERÉ SI NEMŮŽU VYNÁCHVÁLIT :
má super blog!!!! opravdu!! je to taky super Sb !!! Chodí sem často a píše zajímavé články !!! Díky že jsi !!!
NENÍ TO JEN ONA!!!! ALE MUSÍM JI MOC POCHVÁLIT TAK SE SNAŽTE AT VÁS TAKY POCHVÁLIT MŮŽU !!!!

Moje jméno??? Napsáno na avatarku ..... přečíst!!!!

13. března 2010 v 21:22 | *NuJkInA*
No ..... mrcha jméno mé.... !!! Jsem hrozná!!!! Nwm co už mám dělat!!! Porad te!!!! pomoc!!!! S.O.S!!!! Chci začít od znova....tak tadte radte!!!
Jinak je je? No já celkem blbě ... nevím .....nevím co se se mnou děje! Jsem taková CrAzY hOlČiNa se vším všudy a ted EmO... bo ScEnE ale není to to stejné.... mno a asi jdu na nějaký přednastavování.... nwm... dám vám tam ScEnE , pixi , avatarky a kusajdy... tak jdu pp!! VaŠa *NuJkInA*

ČawEc

Proč zrovna já??? :(

11. března 2010 v 19:57 | *NuJkInA*

Ahojik děckáá..... vím proč tak smutně.... smutný avatarek , smutný článek , strášný všechno!!! Tak ... ztratila jsem kamarádky .... dvě ....Julču a Martu není to marta ale Martina ale tak to píšu.... Hodně jsme se pohádali a už to nedá se vrátit zpět. Potom ... odejdou mi v sedmičce děckááá který zbožnuju jako např. : Linda mojééé kamí která mě zbožnuje a já ju , Klárka též i Mája též . Zbyde jen Terka Kopečná.... doufám že ta mě neopustí a že nepůjde na gympl.... je to ted opravdu špatný .... opravdu jsem na tom dost špatně.... neznamená to že tady na blogu budu mín ale asi budu mín obíhat . Asi se soustředí víc na školu a trochu se uzavřu .... Nejhorší je že je proti mě celá třída! Teda skoro ... ale dneska jsem zpívala a děcka si zacpávali uši a smáli se jen někteří mě drželi palce.... za to Kikoš ten řekl pár vět a všichni ,, Kikoši!!!! Super !!! Si BOREC!!!! KiKo KikO!!!" prostě mě to zamrzelo ... připravovala jsem to 14 dní , kvůli tomu jsem po vyučování zůstávala po škole a oni tohle ... Děkuju všem co mě potpořili u toho zpívání protože tohle opravdu zamrzí! POřád mám mráz po zádech a divnej pocit. Hodně mě to štvě.... a to nemluvímn o klukách... prostě jsem na to dost špatěn a doufám že to pochopíte .... budu jen sem psát my diary a možná někdy třeba pixi .... Miláááškové porminte že tady ejn kecám a kecám teda spíš kvákám ale musím se nějak vypovídat. Jo a vlastně nemám jen Terku ale i Kláru ... Jelínkovou. Nevím co mám dělat tak pomožte!!!! Asi začnu od znova ...změna oblíkání , osobnosti , mého stylu¨... nevím ... Tak nebudu rušit váš soukromí čas a ahojdáá milášci!!!!! MucQ!!!!!

Máme štěnátka!!!

7. března 2010 v 20:21 | *NuJkInA*
No teda budeme.... xD !!! Jo budou čtyři!!! Že prý se to ale může změnit a některý umřít ..... no děckááá mám radost .... takže pěkně popořádku . Jejich maminka se jmenuje Jessinka a je to Jorkšírek. Bude mít 13. října 2.narozky a je hrozně hravá ale i umazlená . Ted je jen umazlená a už se sotva hejbe. Máš už bříško!!!! A jejich tatínek je Rexík a je mladší o pár měsíců než Jessinka . Jessinka je naše Rexík je známích . Jsou úplně stejní .... stříbrní .... Rexík je trošku menší . Budou s tím ale starosti. A bojím se toho že bude rodit když budu sama doma . Protože jsem doma sama často ... sice třeba jen dvě až tři hodky ale sem a co když se to nějak zkomplikuje ... no budu muset ji nějak uklidnovat zavolat mamce a veterinářovi a zatnout zuby. Budu Vám o všem říkat protože to někoho bude možná zajímat a hci si psát takovej Jessinčin deník... No nic.... jdu se za ní pomazlit tak papa a tady máte fotenku malých jorkšírků:


Těším se až nám budou běhat po bytě!!!!!!!:-***********

Jsem zpět !!

6. března 2010 v 20:12 | *NuJkInA*
Tak Sem ZpĚt !! Vrátila jsem se živá a zdravá a samozřejmě natěšená na blog!!! Takže jak jste se tadyk měli ?? Mno dneska Vás objehnu a pak možná udělám to vyhodnocení Třídění SB !! Smůla kdo se nezapsal ... mno ted to sem nepatří nebudu si něčím kazit článek !!! Děckáá jsem moc moc ráda že Vás mám!!!! Blog je super a kdo nemá blog a říká že je k ničemu neví o čem mluví!!! Kdo nemá blog tak si ho mazejte založit!!! NA webu www.blog.cz jen pro ty kdo by nevěděl .... a řekněte mi baví Vás vůbec blog??? Mno mě hroooooozně mooooc !!!!! Mno tak já jdu obíhat a napsat to třídění tak to mi chvííílku zabera tak páá and MucQ!!!!

Jedůůůů!!!!!!

28. února 2010 v 15:46 | NiCooLka
Jo dočkala jsem se!!!! Konečně jedu na hory!!! DO Rakouska!!! WoW!!! Nebojte se nenehcám vás tady bez článečků!! Odjíždí bvrzo ráno v útreý ale už se tady asi neukážu . Ještě nwm. Mám pár přednastavenejch článků takže se tady nudit rozhodně nebudete a Prosím SB VYNECHTE MĚ Z KONTROL A PAK MI NAPIŠTE ŽE NĚJAKÁ BYLA!!! Vrátím se Vám v sobotu ale půjdu se ségrou spát k Simči a bude tam i Terezka tak uvidím. JINAK BUDEM MÍT ŠTĚNĚTA!!!! jO!!!! Děcká bude se mi po Vás moc moc stýskat a doufám že to tady bezemě vydržíte! A jestli tam bude compl tak se pokusím na něj dostat ! Hned zamířím k Vám! Mějte e tu Bezvadně a doufám že tady nebude nuda protože přiejedu a hned to oživím . Mám tady myslím nachystaný na každej den pixelky a asi ještě tedkom vám tam dám nějaký obrázky a info o blogu a tak. Mno newm jestli TO NĚKDO ČETL!!! Xd no tak jestli jo tak tady kontrolní otázka : Myslíte že to tam bude super??? Tak mi to napište do komíků !!! ČaWeC

P.S. Uvidíme se až se uvidíme xD

Titulek ??? k tomuhle???

26. února 2010 v 12:58 | *NuJkInA*
Jak bych to nazvala ... mno chodí vás sem už čím dál tím mín ....... už to není ono. No i barushka o tom uvažovala a potom napsala článek .... mno víte co??? Přečtěte si to sami : barushka . Mno a tak se na to samé chci zeptat vás . děcka jí psali a našla ¨řešení chci ho najít taky. Takže mi pomocte !!!! Npaište co se vám tady nelíbí a pak z toho něco vymyslím a dám vám vědět asi ještě dneska uvidím ju??? tak jo díky a ČAwEc!!!!!

Myšáci asi už tady nebudu....

20. února 2010 v 19:43 | *NuJkInA*
čAwEc takže asi už půjdu .. Mno možná jen objehnu Sb ale NIC NESLIBUJU A PŮJDU ... JSEM UNAVENÁ BYLA JSEM NA OSLAVĚ NAROZENIN NA BOWLINGU !!!! WoW!!!

pp děckááá moja

Zdarda děckáááá

20. února 2010 v 11:46 | *NuJkInA*
Děckááá čaw!!!

No nemám tedkom čas což jste asi poznali a tak chci abyste mi to odpustili!!! Vy mi to odpustíte že jo???XDDD

NO děckááá moje asi budu mít nocej dess a popisky uvidím..... no ták se mějte!!!

čaw

Zpráva Pro Lindu ...

15. února 2010 v 12:08 | *NuJkInA*
No takže bych moc ráda řekla Lindě že mě to je líto už spolu nemůluvíme přes týden ... a no tedkom toho mám moc a potřebuju vyměnit kamarádk ya tak ji prosím at se na mě nezlobí a at to bere jeko úchylku!!! Doufám že jsi tos přečetla a okomentuješ to ju?? Díky předem!!!!
 
 

Reklama